Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil07:07
Zimna07:08
Lessowa07:09
Kaczeńce07:10
Sucharskiego07:12
Lenartowicza07:13
Przeróbka07:14
Głęboka07:17
Brama Żuławska07:19
Akademia Muzyczna07:20
Chmielna07:21
Żabi Kruk
 
07:22
0 min.
 
Okopowa07:242 min.
 
Brama Wyżynna07:264 min.
 
Dworzec Główny07:286 min.
 
Brama Oliwska07:308 min.
 
Chodowieckiego07:319 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:3210 min.
 
Traugutta07:3412 min.
 
Opera Bałtycka07:3614 min.
 
Wyspiańskiego07:3917 min.
 
Reja07:4018 min.
 
Mickiewicza07:4220 min.
 
Kościuszki07:4422 min.
 
Kolonia Uroda07:4523 min.
 
Grudziądzka07:4624 min.
 
al. Hallera07:4826 min.
 
Uczniowska07:4927 min.
 
Gdańska07:5028 min.
 
Sternicza07:5129 min.
 
Brzeźno07:5331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy