Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil06:57
Zimna06:58
Lessowa06:59
Kaczeńce07:00
Sucharskiego07:02
Lenartowicza07:03
Przeróbka07:04
Głęboka07:07
Brama Żuławska07:09
Akademia Muzyczna07:10
Chmielna07:11
Żabi Kruk
 
07:12
0 min.
 
Okopowa07:142 min.
 
Brama Wyżynna07:164 min.
 
Dworzec Główny07:186 min.
 
Brama Oliwska07:208 min.
 
Chodowieckiego07:219 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:2210 min.
 
Traugutta07:2412 min.
 
Opera Bałtycka07:2614 min.
 
Wyspiańskiego07:2917 min.
 
Reja07:3018 min.
 
Mickiewicza07:3220 min.
 
Kościuszki07:3422 min.
 
Kolonia Uroda07:3523 min.
 
Grudziądzka07:3624 min.
 
al. Hallera07:3826 min.
 
Uczniowska07:3927 min.
 
Gdańska07:4028 min.
 
Sternicza07:4129 min.
 
Brzeźno07:4331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy