Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil18:23
Zimna18:24
Lessowa18:25
Kaczeńce18:26
Sucharskiego18:28
Lenartowicza18:29
Przeróbka18:30
Głęboka18:33
Brama Żuławska18:35
Akademia Muzyczna18:36
Chmielna18:37
Żabi Kruk
 
18:38
0 min.
 
Okopowa18:402 min.
 
Brama Wyżynna18:424 min.
 
Dworzec Główny18:446 min.
 
Brama Oliwska18:468 min.
 
Chodowieckiego18:479 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4810 min.
 
Traugutta18:4911 min.
 
Opera Bałtycka18:5113 min.
 
Wyspiańskiego18:5416 min.
 
Reja18:5517 min.
 
Mickiewicza18:5719 min.
 
Kościuszki18:5921 min.
 
Kolonia Uroda19:0022 min.
 
Grudziądzka19:0123 min.
 
al. Hallera19:0325 min.
 
Uczniowska19:0426 min.
 
Gdańska19:0527 min.
 
Sternicza19:0628 min.
 
Brzeźno19:0830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy