Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil15:23
Zimna15:24
Lessowa15:25
Kaczeńce15:26
Sucharskiego15:28
Lenartowicza15:29
Przeróbka15:30
Głęboka15:33
Brama Żuławska15:35
Akademia Muzyczna15:36
Chmielna15:37
Żabi Kruk
 
15:38
0 min.
 
Okopowa15:402 min.
 
Brama Wyżynna15:424 min.
 
Dworzec Główny15:446 min.
 
Brama Oliwska15:468 min.
 
Chodowieckiego15:479 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:4810 min.
 
Traugutta15:4911 min.
 
Opera Bałtycka15:5113 min.
 
Wyspiańskiego15:5416 min.
 
Reja15:5517 min.
 
Mickiewicza15:5719 min.
 
Kościuszki15:5921 min.
 
Kolonia Uroda16:0022 min.
 
Grudziądzka16:0123 min.
 
al. Hallera16:0325 min.
 
Uczniowska16:0426 min.
 
Gdańska16:0527 min.
 
Sternicza16:0628 min.
 
Brzeźno16:0830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy