Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil09:43
Zimna09:44
Lessowa09:45
Kaczeńce09:46
Sucharskiego09:48
Lenartowicza09:49
Przeróbka09:50
Głęboka09:53
Brama Żuławska09:55
Akademia Muzyczna09:56
Chmielna
 
09:57
0 min.
 
Żabi Kruk09:581 min.
 
Okopowa10:003 min.
 
Brama Wyżynna10:025 min.
 
Dworzec Główny10:047 min.
 
Brama Oliwska10:069 min.
 
Chodowieckiego10:0710 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:0811 min.
 
Traugutta10:0912 min.
 
Opera Bałtycka10:1114 min.
 
Wyspiańskiego10:1417 min.
 
Reja10:1518 min.
 
Mickiewicza10:1720 min.
 
Kościuszki10:1922 min.
 
Kolonia Uroda10:2023 min.
 
Grudziądzka10:2124 min.
 
al. Hallera10:2326 min.
 
Uczniowska10:2427 min.
 
Gdańska10:2528 min.
 
Sternicza10:2629 min.
 
Brzeźno10:2831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy