Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil08:03
Zimna08:04
Lessowa08:05
Kaczeńce08:06
Sucharskiego08:08
Lenartowicza08:09
Przeróbka08:10
Głęboka08:13
Brama Żuławska08:15
Akademia Muzyczna08:16
Chmielna
 
08:17
0 min.
 
Żabi Kruk08:181 min.
 
Okopowa08:203 min.
 
Brama Wyżynna08:225 min.
 
Dworzec Główny08:247 min.
 
Brama Oliwska08:269 min.
 
Chodowieckiego08:2710 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2811 min.
 
Traugutta08:2912 min.
 
Opera Bałtycka08:3114 min.
 
Wyspiańskiego08:3417 min.
 
Reja08:3518 min.
 
Mickiewicza08:3720 min.
 
Kościuszki08:3922 min.
 
Kolonia Uroda08:4023 min.
 
Grudziądzka08:4124 min.
 
al. Hallera08:4326 min.
 
Uczniowska08:4427 min.
 
Gdańska08:4528 min.
 
Sternicza08:4629 min.
 
Brzeźno08:4831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy