Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil06:17
Zimna06:18
Lessowa06:19
Kaczeńce06:20
Sucharskiego06:22
Lenartowicza06:23
Przeróbka06:24
Głęboka06:27
Brama Żuławska06:29
Akademia Muzyczna06:30
Chmielna
 
06:31
0 min.
 
Żabi Kruk06:321 min.
 
Okopowa06:343 min.
 
Brama Wyżynna06:365 min.
 
Dworzec Główny06:387 min.
 
Brama Oliwska06:409 min.
 
Chodowieckiego06:4110 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4211 min.
 
Traugutta06:4413 min.
 
Opera Bałtycka06:4615 min.
 
Wyspiańskiego06:4918 min.
 
Reja06:5019 min.
 
Mickiewicza06:5221 min.
 
Kościuszki06:5423 min.
 
Kolonia Uroda06:5524 min.
 
Grudziądzka06:5625 min.
 
al. Hallera06:5827 min.
 
Uczniowska06:5928 min.
 
Gdańska07:0029 min.
 
Sternicza07:0130 min.
 
Brzeźno07:0332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy