Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil07:23
Zimna07:24
Lessowa07:25
Kaczeńce07:26
Sucharskiego07:28
Lenartowicza07:29
Przeróbka07:30
Głęboka07:33
Brama Żuławska07:35
Akademia Muzyczna07:36
Chmielna
 
07:37
0 min.
 
Żabi Kruk07:381 min.
 
Okopowa07:403 min.
 
Brama Wyżynna07:425 min.
 
Dworzec Główny07:447 min.
 
Brama Oliwska07:469 min.
 
Chodowieckiego07:4710 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4811 min.
 
Traugutta07:4912 min.
 
Opera Bałtycka07:5114 min.
 
Wyspiańskiego07:5417 min.
 
Reja07:5518 min.
 
Mickiewicza07:5720 min.
 
Kościuszki07:5922 min.
 
Kolonia Uroda08:0023 min.
 
Grudziądzka08:0124 min.
 
al. Hallera08:0326 min.
 
Uczniowska08:0427 min.
 
Gdańska08:0528 min.
 
Sternicza08:0629 min.
 
Brzeźno08:0831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy