Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil21:45
Zimna21:46
Lessowa21:47
Kaczeńce21:48
Sucharskiego21:50
Lenartowicza21:51
Przeróbka21:52
Głęboka21:55
Brama Żuławska21:57
Akademia Muzyczna21:58
Chmielna
 
21:59
0 min.
 
Żabi Kruk22:001 min.
 
Okopowa22:023 min.
 
Brama Wyżynna22:045 min.
 
Dworzec Główny22:067 min.
 
Brama Oliwska22:089 min.
 
Chodowieckiego22:0910 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:1011 min.
 
Traugutta22:1112 min.
 
Opera Bałtycka22:1314 min.
 
Wyspiańskiego22:1516 min.
 
Reja22:1617 min.
 
Mickiewicza22:1819 min.
 
Kościuszki22:2021 min.
 
Kolonia Uroda22:2122 min.
 
Grudziądzka22:2223 min.
 
al. Hallera22:2425 min.
 
Uczniowska22:2526 min.
 
Gdańska22:2627 min.
 
Sternicza22:2728 min.
 
Brzeźno22:2829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy