Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil20:45
Zimna20:46
Lessowa20:47
Kaczeńce20:48
Sucharskiego20:50
Lenartowicza20:51
Przeróbka20:52
Głęboka20:55
Brama Żuławska20:57
Akademia Muzyczna20:58
Chmielna
 
20:59
0 min.
 
Żabi Kruk21:001 min.
 
Okopowa21:023 min.
 
Brama Wyżynna21:045 min.
 
Dworzec Główny21:067 min.
 
Brama Oliwska21:089 min.
 
Chodowieckiego21:0910 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:1011 min.
 
Traugutta21:1112 min.
 
Opera Bałtycka21:1314 min.
 
Wyspiańskiego21:1516 min.
 
Reja21:1617 min.
 
Mickiewicza21:1819 min.
 
Kościuszki21:2021 min.
 
Kolonia Uroda21:2122 min.
 
Grudziądzka21:2223 min.
 
al. Hallera21:2425 min.
 
Uczniowska21:2526 min.
 
Gdańska21:2627 min.
 
Sternicza21:2728 min.
 
Brzeźno21:2829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy