Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil18:23
Zimna18:24
Lessowa18:25
Kaczeńce18:26
Sucharskiego18:28
Lenartowicza18:29
Przeróbka18:30
Głęboka18:33
Brama Żuławska18:35
Akademia Muzyczna18:36
Chmielna
 
18:37
0 min.
 
Żabi Kruk18:381 min.
 
Okopowa18:403 min.
 
Brama Wyżynna18:425 min.
 
Dworzec Główny18:447 min.
 
Brama Oliwska18:469 min.
 
Chodowieckiego18:4710 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4811 min.
 
Traugutta18:5013 min.
 
Opera Bałtycka18:5215 min.
 
Wyspiańskiego18:5518 min.
 
Reja18:5619 min.
 
Mickiewicza18:5821 min.
 
Kościuszki19:0023 min.
 
Kolonia Uroda19:0124 min.
 
Grudziądzka19:0225 min.
 
al. Hallera19:0427 min.
 
Uczniowska19:0528 min.
 
Gdańska19:0629 min.
 
Sternicza19:0730 min.
 
Brzeźno19:0932 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy