Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil18:06
Zimna18:07
Lessowa18:08
Kaczeńce18:09
Sucharskiego18:11
Lenartowicza18:12
Przeróbka18:13
Głęboka18:16
Brama Żuławska18:18
Akademia Muzyczna18:19
Chmielna
 
18:20
0 min.
 
Żabi Kruk18:211 min.
 
Okopowa18:233 min.
 
Brama Wyżynna18:255 min.
 
Dworzec Główny18:277 min.
 
Plac Solidarności18:3010 min.
 
Stocznia SKM18:3212 min.
 
Stocznia Północna18:3414 min.
 
Twarda18:3515 min.
 
Węzeł Kliniczna18:3616 min.
 
Swojska18:3818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:4020 min.
 
Mostostal18:4121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:4323 min.
 
Śnieżna18:4424 min.
 
Marynarki Polskiej18:4626 min.
 
Plac Wolności18:4727 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy