Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil05:47
Zimna05:48
Lessowa05:49
Kaczeńce05:50
Sucharskiego05:52
Lenartowicza05:53
Przeróbka05:54
Głęboka05:57
Brama Żuławska05:59
Akademia Muzyczna06:00
Chmielna
 
06:01
0 min.
 
Żabi Kruk06:021 min.
 
Okopowa06:043 min.
 
Brama Wyżynna06:065 min.
 
Dworzec Główny06:087 min.
 
Brama Oliwska06:109 min.
 
Chodowieckiego06:1110 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:1211 min.
 
Traugutta06:1413 min.
 
Opera Bałtycka06:1615 min.
 
Wyspiańskiego06:1918 min.
 
Reja06:2019 min.
 
Mickiewicza06:2221 min.
 
Kościuszki06:2423 min.
 
Kolonia Uroda06:2524 min.
 
Grudziądzka06:2625 min.
 
al. Hallera06:2827 min.
 
Uczniowska06:2928 min.
 
Gdańska06:3029 min.
 
Sternicza06:3130 min.
 
Brzeźno06:3332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy