Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil16:37
Zimna16:38
Lessowa16:39
Kaczeńce16:40
Sucharskiego16:42
Lenartowicza16:43
Przeróbka16:44
Głęboka16:47
Brama Żuławska16:49
Akademia Muzyczna16:50
Chmielna
 
16:51
0 min.
 
Żabi Kruk16:521 min.
 
Okopowa16:543 min.
 
Brama Wyżynna16:565 min.
 
Dworzec Główny16:587 min.
 
Brama Oliwska17:009 min.
 
Chodowieckiego17:0110 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0211 min.
 
Traugutta17:0413 min.
 
Opera Bałtycka17:0615 min.
 
Wyspiańskiego17:0918 min.
 
Reja17:1019 min.
 
Mickiewicza17:1221 min.
 
Kościuszki17:1423 min.
 
Kolonia Uroda17:1524 min.
 
Grudziądzka17:1625 min.
 
al. Hallera17:1827 min.
 
Uczniowska17:1928 min.
 
Gdańska17:2029 min.
 
Sternicza17:2130 min.
 
Brzeźno17:2332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy