Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil15:57
Zimna15:58
Lessowa15:59
Kaczeńce16:00
Sucharskiego16:02
Lenartowicza16:03
Przeróbka16:04
Głęboka16:07
Brama Żuławska16:09
Akademia Muzyczna16:10
Chmielna
 
16:11
0 min.
 
Żabi Kruk16:121 min.
 
Okopowa16:143 min.
 
Brama Wyżynna16:165 min.
 
Dworzec Główny16:187 min.
 
Brama Oliwska16:209 min.
 
Chodowieckiego16:2110 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:2211 min.
 
Traugutta16:2413 min.
 
Opera Bałtycka16:2615 min.
 
Wyspiańskiego16:2918 min.
 
Reja16:3019 min.
 
Mickiewicza16:3221 min.
 
Kościuszki16:3423 min.
 
Kolonia Uroda16:3524 min.
 
Grudziądzka16:3625 min.
 
al. Hallera16:3827 min.
 
Uczniowska16:3928 min.
 
Gdańska16:4029 min.
 
Sternicza16:4130 min.
 
Brzeźno16:4332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy