Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil15:27
Zimna15:28
Lessowa15:29
Kaczeńce15:30
Sucharskiego15:32
Lenartowicza15:33
Przeróbka15:34
Głęboka15:37
Brama Żuławska15:39
Akademia Muzyczna15:40
Chmielna
 
15:41
0 min.
 
Żabi Kruk15:421 min.
 
Okopowa15:443 min.
 
Brama Wyżynna15:465 min.
 
Dworzec Główny15:487 min.
 
Brama Oliwska15:509 min.
 
Chodowieckiego15:5110 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:5211 min.
 
Traugutta15:5413 min.
 
Opera Bałtycka15:5615 min.
 
Wyspiańskiego15:5918 min.
 
Reja16:0019 min.
 
Mickiewicza16:0221 min.
 
Kościuszki16:0423 min.
 
Kolonia Uroda16:0524 min.
 
Grudziądzka16:0625 min.
 
al. Hallera16:0827 min.
 
Uczniowska16:0928 min.
 
Gdańska16:1029 min.
 
Sternicza16:1130 min.
 
Brzeźno16:1332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy