Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil11:40
Zimna11:41
Lessowa11:42
Kaczeńce11:43
Sucharskiego11:45
Lenartowicza11:46
Przeróbka11:47
Głęboka11:50
Brama Żuławska11:52
Akademia Muzyczna11:53
Chmielna
 
11:54
0 min.
 
Żabi Kruk11:551 min.
 
Okopowa11:573 min.
 
Brama Wyżynna11:595 min.
 
Dworzec Główny12:017 min.
 
Brama Oliwska12:039 min.
 
Chodowieckiego12:0410 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:0511 min.
 
Traugutta12:0713 min.
 
Opera Bałtycka12:0915 min.
 
Wyspiańskiego12:1218 min.
 
Reja12:1319 min.
 
Mickiewicza12:1521 min.
 
Kościuszki12:1723 min.
 
Kolonia Uroda12:1824 min.
 
Grudziądzka12:1925 min.
 
al. Hallera12:2127 min.
 
Uczniowska12:2228 min.
 
Gdańska12:2329 min.
 
Sternicza12:2430 min.
 
Brzeźno12:2632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy