Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil11:20
Zimna11:21
Lessowa11:22
Kaczeńce11:23
Sucharskiego11:25
Lenartowicza11:26
Przeróbka11:27
Głęboka11:30
Brama Żuławska11:32
Akademia Muzyczna11:33
Chmielna
 
11:34
0 min.
 
Żabi Kruk11:351 min.
 
Okopowa11:373 min.
 
Brama Wyżynna11:395 min.
 
Dworzec Główny11:417 min.
 
Brama Oliwska11:439 min.
 
Chodowieckiego11:4410 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:4511 min.
 
Traugutta11:4713 min.
 
Opera Bałtycka11:4915 min.
 
Wyspiańskiego11:5218 min.
 
Reja11:5319 min.
 
Mickiewicza11:5521 min.
 
Kościuszki11:5723 min.
 
Kolonia Uroda11:5824 min.
 
Grudziądzka11:5925 min.
 
al. Hallera12:0127 min.
 
Uczniowska12:0228 min.
 
Gdańska12:0329 min.
 
Sternicza12:0430 min.
 
Brzeźno12:0632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy