Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil11:00
Zimna11:01
Lessowa11:02
Kaczeńce11:03
Sucharskiego11:05
Lenartowicza11:06
Przeróbka11:07
Głęboka11:10
Brama Żuławska11:12
Akademia Muzyczna11:13
Chmielna
 
11:14
0 min.
 
Żabi Kruk11:151 min.
 
Okopowa11:173 min.
 
Brama Wyżynna11:195 min.
 
Dworzec Główny11:217 min.
 
Brama Oliwska11:239 min.
 
Chodowieckiego11:2410 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:2511 min.
 
Traugutta11:2713 min.
 
Opera Bałtycka11:2915 min.
 
Wyspiańskiego11:3218 min.
 
Reja11:3319 min.
 
Mickiewicza11:3521 min.
 
Kościuszki11:3723 min.
 
Kolonia Uroda11:3824 min.
 
Grudziądzka11:3925 min.
 
al. Hallera11:4127 min.
 
Uczniowska11:4228 min.
 
Gdańska11:4329 min.
 
Sternicza11:4430 min.
 
Brzeźno11:4632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy