Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil10:40
Zimna10:41
Lessowa10:42
Kaczeńce10:43
Sucharskiego10:45
Lenartowicza10:46
Przeróbka10:47
Głęboka10:50
Brama Żuławska10:52
Akademia Muzyczna10:53
Chmielna
 
10:54
0 min.
 
Żabi Kruk10:551 min.
 
Okopowa10:573 min.
 
Brama Wyżynna10:595 min.
 
Dworzec Główny11:017 min.
 
Brama Oliwska11:039 min.
 
Chodowieckiego11:0410 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:0511 min.
 
Traugutta11:0713 min.
 
Opera Bałtycka11:0915 min.
 
Wyspiańskiego11:1218 min.
 
Reja11:1319 min.
 
Mickiewicza11:1521 min.
 
Kościuszki11:1723 min.
 
Kolonia Uroda11:1824 min.
 
Grudziądzka11:1925 min.
 
al. Hallera11:2127 min.
 
Uczniowska11:2228 min.
 
Gdańska11:2329 min.
 
Sternicza11:2430 min.
 
Brzeźno11:2632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy