Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil10:20
Zimna10:21
Lessowa10:22
Kaczeńce10:23
Sucharskiego10:25
Lenartowicza10:26
Przeróbka10:27
Głęboka10:30
Brama Żuławska10:32
Akademia Muzyczna10:33
Chmielna
 
10:34
0 min.
 
Żabi Kruk10:351 min.
 
Okopowa10:373 min.
 
Brama Wyżynna10:395 min.
 
Dworzec Główny10:417 min.
 
Brama Oliwska10:439 min.
 
Chodowieckiego10:4410 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:4511 min.
 
Traugutta10:4713 min.
 
Opera Bałtycka10:4915 min.
 
Wyspiańskiego10:5218 min.
 
Reja10:5319 min.
 
Mickiewicza10:5521 min.
 
Kościuszki10:5723 min.
 
Kolonia Uroda10:5824 min.
 
Grudziądzka10:5925 min.
 
al. Hallera11:0127 min.
 
Uczniowska11:0228 min.
 
Gdańska11:0329 min.
 
Sternicza11:0430 min.
 
Brzeźno11:0632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy