Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil10:00
Zimna10:01
Lessowa10:02
Kaczeńce10:03
Sucharskiego10:05
Lenartowicza10:06
Przeróbka10:07
Głęboka10:10
Brama Żuławska10:12
Akademia Muzyczna10:13
Chmielna
 
10:14
0 min.
 
Żabi Kruk10:151 min.
 
Okopowa10:173 min.
 
Brama Wyżynna10:195 min.
 
Dworzec Główny10:217 min.
 
Brama Oliwska10:239 min.
 
Chodowieckiego10:2410 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:2511 min.
 
Traugutta10:2713 min.
 
Opera Bałtycka10:2915 min.
 
Wyspiańskiego10:3218 min.
 
Reja10:3319 min.
 
Mickiewicza10:3521 min.
 
Kościuszki10:3723 min.
 
Kolonia Uroda10:3824 min.
 
Grudziądzka10:3925 min.
 
al. Hallera10:4127 min.
 
Uczniowska10:4228 min.
 
Gdańska10:4329 min.
 
Sternicza10:4430 min.
 
Brzeźno10:4632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy