Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil09:40
Zimna09:41
Lessowa09:42
Kaczeńce09:43
Sucharskiego09:45
Lenartowicza09:46
Przeróbka09:47
Głęboka09:50
Brama Żuławska09:52
Akademia Muzyczna09:53
Chmielna
 
09:54
0 min.
 
Żabi Kruk09:551 min.
 
Okopowa09:573 min.
 
Brama Wyżynna09:595 min.
 
Dworzec Główny10:017 min.
 
Brama Oliwska10:039 min.
 
Chodowieckiego10:0410 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:0511 min.
 
Traugutta10:0713 min.
 
Opera Bałtycka10:0915 min.
 
Wyspiańskiego10:1218 min.
 
Reja10:1319 min.
 
Mickiewicza10:1521 min.
 
Kościuszki10:1723 min.
 
Kolonia Uroda10:1824 min.
 
Grudziądzka10:1925 min.
 
al. Hallera10:2127 min.
 
Uczniowska10:2228 min.
 
Gdańska10:2329 min.
 
Sternicza10:2430 min.
 
Brzeźno10:2632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy