Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil08:20
Zimna08:21
Lessowa08:22
Kaczeńce08:23
Sucharskiego08:25
Lenartowicza08:26
Przeróbka08:27
Głęboka08:30
Brama Żuławska08:32
Akademia Muzyczna08:33
Chmielna
 
08:34
0 min.
 
Żabi Kruk08:351 min.
 
Okopowa08:373 min.
 
Brama Wyżynna08:395 min.
 
Dworzec Główny08:417 min.
 
Brama Oliwska08:439 min.
 
Chodowieckiego08:4410 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:4511 min.
 
Traugutta08:4713 min.
 
Opera Bałtycka08:4915 min.
 
Wyspiańskiego08:5218 min.
 
Reja08:5319 min.
 
Mickiewicza08:5521 min.
 
Kościuszki08:5723 min.
 
Kolonia Uroda08:5824 min.
 
Grudziądzka08:5925 min.
 
al. Hallera09:0127 min.
 
Uczniowska09:0228 min.
 
Gdańska09:0329 min.
 
Sternicza09:0430 min.
 
Brzeźno09:0632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy