Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil07:57
Zimna07:58
Lessowa07:59
Kaczeńce08:00
Sucharskiego08:02
Lenartowicza08:03
Przeróbka08:04
Głęboka08:07
Brama Żuławska08:09
Akademia Muzyczna08:10
Chmielna
 
08:11
0 min.
 
Żabi Kruk08:121 min.
 
Okopowa08:143 min.
 
Brama Wyżynna08:165 min.
 
Dworzec Główny08:187 min.
 
Brama Oliwska08:209 min.
 
Chodowieckiego08:2110 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2211 min.
 
Traugutta08:2413 min.
 
Opera Bałtycka08:2615 min.
 
Wyspiańskiego08:2918 min.
 
Reja08:3019 min.
 
Mickiewicza08:3221 min.
 
Kościuszki08:3423 min.
 
Kolonia Uroda08:3524 min.
 
Grudziądzka08:3625 min.
 
al. Hallera08:3827 min.
 
Uczniowska08:3928 min.
 
Gdańska08:4029 min.
 
Sternicza08:4130 min.
 
Brzeźno08:4332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy