Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil22:55
Zimna22:56
Lessowa22:57
Kaczeńce22:58
Sucharskiego22:59
Lenartowicza23:00
Przeróbka23:00
Głęboka23:03
Brama Żuławska23:05
Akademia Muzyczna23:06
Chmielna
 
23:07
0 min.
 
Żabi Kruk23:081 min.
 
Okopowa23:092 min.
 
Brama Wyżynna23:114 min.
 
Dworzec Główny23:136 min.
 
Plac Solidarności23:158 min.
 
Stocznia SKM23:169 min.
 
Stocznia Północna23:1710 min.
 
Twarda23:1811 min.
 
Węzeł Kliniczna23:1912 min.
 
Swojska23:2013 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:2215 min.
 
Mostostal23:2316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:2417 min.
 
Śnieżna23:2518 min.
 
Marynarki Polskiej23:2720 min.
 
Plac Wolności23:2821 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:2922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy