Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil20:20
Zimna20:21
Lessowa20:22
Kaczeńce20:23
Sucharskiego20:25
Lenartowicza20:26
Przeróbka20:27
Głęboka20:30
Brama Żuławska20:32
Akademia Muzyczna20:33
Chmielna
 
20:34
0 min.
 
Żabi Kruk20:351 min.
 
Okopowa20:373 min.
 
Brama Wyżynna20:395 min.
 
Dworzec Główny20:417 min.
 
Brama Oliwska20:439 min.
 
Chodowieckiego20:4410 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:4511 min.
 
Traugutta20:4612 min.
 
Opera Bałtycka20:4814 min.
 
Wyspiańskiego20:5117 min.
 
Reja20:5218 min.
 
Mickiewicza20:5420 min.
 
Kościuszki20:5622 min.
 
Kolonia Uroda20:5723 min.
 
Grudziądzka20:5824 min.
 
al. Hallera21:0026 min.
 
Uczniowska21:0127 min.
 
Gdańska21:0228 min.
 
Sternicza21:0329 min.
 
Brzeźno21:0531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy