Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil19:23
Zimna19:24
Lessowa19:25
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:33
Brama Żuławska19:35
Akademia Muzyczna19:36
Chmielna
 
19:37
0 min.
 
Żabi Kruk19:381 min.
 
Okopowa19:403 min.
 
Brama Wyżynna19:425 min.
 
Dworzec Główny19:447 min.
 
Brama Oliwska19:469 min.
 
Chodowieckiego19:4710 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4811 min.
 
Traugutta19:4912 min.
 
Opera Bałtycka19:5114 min.
 
Wyspiańskiego19:5417 min.
 
Reja19:5518 min.
 
Mickiewicza19:5720 min.
 
Kościuszki19:5922 min.
 
Kolonia Uroda20:0023 min.
 
Grudziądzka20:0124 min.
 
al. Hallera20:0326 min.
 
Uczniowska20:0427 min.
 
Gdańska20:0528 min.
 
Sternicza20:0629 min.
 
Brzeźno20:0831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy