Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil17:03
Zimna17:04
Lessowa17:05
Kaczeńce17:06
Sucharskiego17:08
Lenartowicza17:09
Przeróbka17:10
Głęboka17:13
Brama Żuławska17:15
Akademia Muzyczna17:16
Chmielna
 
17:17
0 min.
 
Żabi Kruk17:181 min.
 
Okopowa17:203 min.
 
Brama Wyżynna17:225 min.
 
Dworzec Główny17:247 min.
 
Brama Oliwska17:269 min.
 
Chodowieckiego17:2710 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:2811 min.
 
Traugutta17:2912 min.
 
Opera Bałtycka17:3114 min.
 
Wyspiańskiego17:3417 min.
 
Reja17:3518 min.
 
Mickiewicza17:3720 min.
 
Kościuszki17:3922 min.
 
Kolonia Uroda17:4023 min.
 
Grudziądzka17:4124 min.
 
al. Hallera17:4326 min.
 
Uczniowska17:4427 min.
 
Gdańska17:4528 min.
 
Sternicza17:4629 min.
 
Brzeźno17:4831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy