Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil16:03
Zimna16:04
Lessowa16:05
Kaczeńce16:06
Sucharskiego16:08
Lenartowicza16:09
Przeróbka16:10
Głęboka16:13
Brama Żuławska16:15
Akademia Muzyczna16:16
Chmielna
 
16:17
0 min.
 
Żabi Kruk16:181 min.
 
Okopowa16:203 min.
 
Brama Wyżynna16:225 min.
 
Dworzec Główny16:247 min.
 
Brama Oliwska16:269 min.
 
Chodowieckiego16:2710 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:2811 min.
 
Traugutta16:2912 min.
 
Opera Bałtycka16:3114 min.
 
Wyspiańskiego16:3417 min.
 
Reja16:3518 min.
 
Mickiewicza16:3720 min.
 
Kościuszki16:3922 min.
 
Kolonia Uroda16:4023 min.
 
Grudziądzka16:4124 min.
 
al. Hallera16:4326 min.
 
Uczniowska16:4427 min.
 
Gdańska16:4528 min.
 
Sternicza16:4629 min.
 
Brzeźno16:4831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy