Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil07:27
Zimna07:28
Lessowa07:29
Kaczeńce07:30
Sucharskiego07:32
Lenartowicza07:33
Przeróbka07:34
Głęboka07:37
Brama Żuławska07:39
Akademia Muzyczna07:40
Chmielna
 
07:41
0 min.
 
Żabi Kruk07:421 min.
 
Okopowa07:443 min.
 
Brama Wyżynna07:465 min.
 
Dworzec Główny07:487 min.
 
Brama Oliwska07:509 min.
 
Chodowieckiego07:5110 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5211 min.
 
Traugutta07:5413 min.
 
Opera Bałtycka07:5615 min.
 
Wyspiańskiego07:5918 min.
 
Reja08:0019 min.
 
Mickiewicza08:0221 min.
 
Kościuszki08:0423 min.
 
Kolonia Uroda08:0524 min.
 
Grudziądzka08:0625 min.
 
al. Hallera08:0827 min.
 
Uczniowska08:0928 min.
 
Gdańska08:1029 min.
 
Sternicza08:1130 min.
 
Brzeźno08:1332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy