Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil13:03
Zimna13:04
Lessowa13:05
Kaczeńce13:06
Sucharskiego13:08
Lenartowicza13:09
Przeróbka13:10
Głęboka13:13
Brama Żuławska13:15
Akademia Muzyczna13:16
Chmielna
 
13:17
0 min.
 
Żabi Kruk13:181 min.
 
Okopowa13:203 min.
 
Brama Wyżynna13:225 min.
 
Dworzec Główny13:247 min.
 
Brama Oliwska13:269 min.
 
Chodowieckiego13:2710 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:2811 min.
 
Traugutta13:2912 min.
 
Opera Bałtycka13:3114 min.
 
Wyspiańskiego13:3417 min.
 
Reja13:3518 min.
 
Mickiewicza13:3720 min.
 
Kościuszki13:3922 min.
 
Kolonia Uroda13:4023 min.
 
Grudziądzka13:4124 min.
 
al. Hallera13:4326 min.
 
Uczniowska13:4427 min.
 
Gdańska13:4528 min.
 
Sternicza13:4629 min.
 
Brzeźno13:4831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy