Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil07:15
Zimna07:16
Lessowa07:17
Kaczeńce07:18
Sucharskiego07:20
Lenartowicza07:21
Przeróbka07:22
Głęboka07:25
Brama Żuławska07:27
Akademia Muzyczna07:28
Chmielna
 
07:29
0 min.
 
Żabi Kruk07:301 min.
 
Okopowa07:323 min.
 
Brama Wyżynna07:345 min.
 
Dworzec Główny07:367 min.
 
Brama Oliwska07:389 min.
 
Chodowieckiego07:3910 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4011 min.
 
Traugutta07:4112 min.
 
Opera Bałtycka07:4314 min.
 
Wyspiańskiego07:4516 min.
 
Reja07:4617 min.
 
Mickiewicza07:4819 min.
 
Kościuszki07:5021 min.
 
Kolonia Uroda07:5122 min.
 
Grudziądzka07:5223 min.
 
al. Hallera07:5425 min.
 
Uczniowska07:5526 min.
 
Gdańska07:5627 min.
 
Sternicza07:5728 min.
 
Brzeźno07:5829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy