Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil06:15
Zimna06:16
Lessowa06:17
Kaczeńce06:18
Sucharskiego06:20
Lenartowicza06:21
Przeróbka06:22
Głęboka06:25
Brama Żuławska06:27
Akademia Muzyczna06:28
Chmielna
 
06:29
0 min.
 
Żabi Kruk06:301 min.
 
Okopowa06:323 min.
 
Brama Wyżynna06:345 min.
 
Dworzec Główny06:367 min.
 
Brama Oliwska06:389 min.
 
Chodowieckiego06:3910 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4011 min.
 
Traugutta06:4112 min.
 
Opera Bałtycka06:4314 min.
 
Wyspiańskiego06:4516 min.
 
Reja06:4617 min.
 
Mickiewicza06:4819 min.
 
Kościuszki06:5021 min.
 
Kolonia Uroda06:5122 min.
 
Grudziądzka06:5223 min.
 
al. Hallera06:5425 min.
 
Uczniowska06:5526 min.
 
Gdańska06:5627 min.
 
Sternicza06:5728 min.
 
Brzeźno06:5829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy