Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil04:45
Zimna04:46
Lessowa04:47
Kaczeńce04:48
Sucharskiego04:50
Lenartowicza04:51
Przeróbka04:52
Głęboka04:55
Brama Żuławska04:57
Akademia Muzyczna04:58
Chmielna
 
04:59
0 min.
 
Żabi Kruk05:001 min.
 
Okopowa05:023 min.
 
Brama Wyżynna05:045 min.
 
Dworzec Główny05:067 min.
 
Brama Oliwska05:089 min.
 
Chodowieckiego05:0910 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:1011 min.
 
Traugutta05:1112 min.
 
Opera Bałtycka05:1314 min.
 
Wyspiańskiego05:1516 min.
 
Reja05:1617 min.
 
Mickiewicza05:1819 min.
 
Kościuszki05:2021 min.
 
Kolonia Uroda05:2122 min.
 
Grudziądzka05:2223 min.
 
al. Hallera05:2425 min.
 
Uczniowska05:2526 min.
 
Gdańska05:2627 min.
 
Sternicza05:2728 min.
 
Brzeźno05:2829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy