Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil22:45
Zimna22:46
Lessowa22:47
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:55
Brama Żuławska22:57
Akademia Muzyczna22:58
Chmielna
 
22:59
0 min.
 
Żabi Kruk23:001 min.
 
Okopowa23:023 min.
 
Brama Wyżynna23:045 min.
 
Dworzec Główny23:067 min.
 
Brama Oliwska23:089 min.
 
Chodowieckiego23:0910 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:1011 min.
 
Traugutta23:1112 min.
 
Opera Bałtycka23:1314 min.
 
Wyspiańskiego23:1516 min.
 
Reja23:1617 min.
 
Mickiewicza23:1819 min.
 
Kościuszki23:2021 min.
 
Kolonia Uroda23:2122 min.
 
Grudziądzka23:2223 min.
 
al. Hallera23:2425 min.
 
Uczniowska23:2526 min.
 
Gdańska23:2627 min.
 
Sternicza23:2728 min.
 
Brzeźno23:2829 min.
 
Krasickiego23:2930 min.
 
Latarnia Morska23:3132 min.
 
Kasztanowa23:3233 min.
 
Na Zaspę23:3334 min.
 
Plac Wolności23:3536 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:3637 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy