Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil22:15
Zimna22:16
Lessowa22:17
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:25
Brama Żuławska22:27
Akademia Muzyczna22:28
Chmielna
 
22:29
0 min.
 
Żabi Kruk22:301 min.
 
Okopowa22:323 min.
 
Brama Wyżynna22:345 min.
 
Dworzec Główny22:367 min.
 
Brama Oliwska22:389 min.
 
Chodowieckiego22:3910 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:4011 min.
 
Traugutta22:4112 min.
 
Opera Bałtycka22:4314 min.
 
Wyspiańskiego22:4516 min.
 
Reja22:4617 min.
 
Mickiewicza22:4819 min.
 
Kościuszki22:5021 min.
 
Kolonia Uroda22:5122 min.
 
Grudziądzka22:5223 min.
 
al. Hallera22:5425 min.
 
Uczniowska22:5526 min.
 
Gdańska22:5627 min.
 
Sternicza22:5728 min.
 
Brzeźno22:5829 min.
 
Krasickiego22:5930 min.
 
Latarnia Morska23:0132 min.
 
Kasztanowa23:0233 min.
 
Na Zaspę23:0334 min.
 
Plac Wolności23:0536 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0637 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy