Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil21:15
Zimna21:16
Lessowa21:17
Kaczeńce21:18
Sucharskiego21:20
Lenartowicza21:21
Przeróbka21:22
Głęboka21:25
Brama Żuławska21:27
Akademia Muzyczna21:28
Chmielna
 
21:29
0 min.
 
Żabi Kruk21:301 min.
 
Okopowa21:323 min.
 
Brama Wyżynna21:345 min.
 
Dworzec Główny21:367 min.
 
Brama Oliwska21:389 min.
 
Chodowieckiego21:3910 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:4011 min.
 
Traugutta21:4112 min.
 
Opera Bałtycka21:4314 min.
 
Wyspiańskiego21:4516 min.
 
Reja21:4617 min.
 
Mickiewicza21:4819 min.
 
Kościuszki21:5021 min.
 
Kolonia Uroda21:5122 min.
 
Grudziądzka21:5223 min.
 
al. Hallera21:5425 min.
 
Uczniowska21:5526 min.
 
Gdańska21:5627 min.
 
Sternicza21:5728 min.
 
Brzeźno21:5829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy