Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil18:43
Zimna18:44
Lessowa18:45
Kaczeńce18:46
Sucharskiego18:48
Lenartowicza18:49
Przeróbka18:50
Głęboka18:53
Brama Żuławska18:55
Akademia Muzyczna18:56
Chmielna
 
18:57
0 min.
 
Żabi Kruk18:581 min.
 
Okopowa19:003 min.
 
Brama Wyżynna19:025 min.
 
Dworzec Główny19:047 min.
 
Brama Oliwska19:069 min.
 
Chodowieckiego19:0710 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:0811 min.
 
Traugutta19:0912 min.
 
Opera Bałtycka19:1114 min.
 
Wyspiańskiego19:1417 min.
 
Reja19:1518 min.
 
Mickiewicza19:1720 min.
 
Kościuszki19:1922 min.
 
Kolonia Uroda19:2023 min.
 
Grudziądzka19:2124 min.
 
al. Hallera19:2326 min.
 
Uczniowska19:2427 min.
 
Gdańska19:2528 min.
 
Sternicza19:2629 min.
 
Brzeźno19:2831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy