Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil17:43
Zimna17:44
Lessowa17:45
Kaczeńce17:46
Sucharskiego17:48
Lenartowicza17:49
Przeróbka17:50
Głęboka17:53
Brama Żuławska17:55
Akademia Muzyczna17:56
Chmielna
 
17:57
0 min.
 
Żabi Kruk17:581 min.
 
Okopowa18:003 min.
 
Brama Wyżynna18:025 min.
 
Dworzec Główny18:047 min.
 
Brama Oliwska18:069 min.
 
Chodowieckiego18:0710 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0811 min.
 
Traugutta18:0912 min.
 
Opera Bałtycka18:1114 min.
 
Wyspiańskiego18:1417 min.
 
Reja18:1518 min.
 
Mickiewicza18:1720 min.
 
Kościuszki18:1922 min.
 
Kolonia Uroda18:2023 min.
 
Grudziądzka18:2124 min.
 
al. Hallera18:2326 min.
 
Uczniowska18:2427 min.
 
Gdańska18:2528 min.
 
Sternicza18:2629 min.
 
Brzeźno18:2831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy