Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil13:43
Zimna13:44
Lessowa13:45
Kaczeńce13:46
Sucharskiego13:48
Lenartowicza13:49
Przeróbka13:50
Głęboka13:53
Brama Żuławska13:55
Akademia Muzyczna13:56
Chmielna
 
13:57
0 min.
 
Żabi Kruk13:581 min.
 
Okopowa14:003 min.
 
Brama Wyżynna14:025 min.
 
Dworzec Główny14:047 min.
 
Brama Oliwska14:069 min.
 
Chodowieckiego14:0710 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:0811 min.
 
Traugutta14:0912 min.
 
Opera Bałtycka14:1114 min.
 
Wyspiańskiego14:1417 min.
 
Reja14:1518 min.
 
Mickiewicza14:1720 min.
 
Kościuszki14:1922 min.
 
Kolonia Uroda14:2023 min.
 
Grudziądzka14:2124 min.
 
al. Hallera14:2326 min.
 
Uczniowska14:2427 min.
 
Gdańska14:2528 min.
 
Sternicza14:2629 min.
 
Brzeźno14:2831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy