Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil13:23
Zimna13:24
Lessowa13:25
Kaczeńce13:26
Sucharskiego13:28
Lenartowicza13:29
Przeróbka13:30
Głęboka13:33
Brama Żuławska13:35
Akademia Muzyczna13:36
Chmielna
 
13:37
0 min.
 
Żabi Kruk13:381 min.
 
Okopowa13:403 min.
 
Brama Wyżynna13:425 min.
 
Dworzec Główny13:447 min.
 
Brama Oliwska13:469 min.
 
Chodowieckiego13:4710 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:4811 min.
 
Traugutta13:4912 min.
 
Opera Bałtycka13:5114 min.
 
Wyspiańskiego13:5417 min.
 
Reja13:5518 min.
 
Mickiewicza13:5720 min.
 
Kościuszki13:5922 min.
 
Kolonia Uroda14:0023 min.
 
Grudziądzka14:0124 min.
 
al. Hallera14:0326 min.
 
Uczniowska14:0427 min.
 
Gdańska14:0528 min.
 
Sternicza14:0629 min.
 
Brzeźno14:0831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy