Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil12:43
Zimna12:44
Lessowa12:45
Kaczeńce12:46
Sucharskiego12:48
Lenartowicza12:49
Przeróbka12:50
Głęboka12:53
Brama Żuławska12:55
Akademia Muzyczna12:56
Chmielna
 
12:57
0 min.
 
Żabi Kruk12:581 min.
 
Okopowa13:003 min.
 
Brama Wyżynna13:025 min.
 
Dworzec Główny13:047 min.
 
Brama Oliwska13:069 min.
 
Chodowieckiego13:0710 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:0811 min.
 
Traugutta13:0912 min.
 
Opera Bałtycka13:1114 min.
 
Wyspiańskiego13:1417 min.
 
Reja13:1518 min.
 
Mickiewicza13:1720 min.
 
Kościuszki13:1922 min.
 
Kolonia Uroda13:2023 min.
 
Grudziądzka13:2124 min.
 
al. Hallera13:2326 min.
 
Uczniowska13:2427 min.
 
Gdańska13:2528 min.
 
Sternicza13:2629 min.
 
Brzeźno13:2831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy