Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil12:23
Zimna12:24
Lessowa12:25
Kaczeńce12:26
Sucharskiego12:28
Lenartowicza12:29
Przeróbka12:30
Głęboka12:33
Brama Żuławska12:35
Akademia Muzyczna12:36
Chmielna
 
12:37
0 min.
 
Żabi Kruk12:381 min.
 
Okopowa12:403 min.
 
Brama Wyżynna12:425 min.
 
Dworzec Główny12:447 min.
 
Brama Oliwska12:469 min.
 
Chodowieckiego12:4710 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4811 min.
 
Traugutta12:4912 min.
 
Opera Bałtycka12:5114 min.
 
Wyspiańskiego12:5417 min.
 
Reja12:5518 min.
 
Mickiewicza12:5720 min.
 
Kościuszki12:5922 min.
 
Kolonia Uroda13:0023 min.
 
Grudziądzka13:0124 min.
 
al. Hallera13:0326 min.
 
Uczniowska13:0427 min.
 
Gdańska13:0528 min.
 
Sternicza13:0629 min.
 
Brzeźno13:0831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy