Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil10:43
Zimna10:44
Lessowa10:45
Kaczeńce10:46
Sucharskiego10:48
Lenartowicza10:49
Przeróbka10:50
Głęboka
 
10:53
0 min.
 
Brama Żuławska10:552 min.
 
Akademia Muzyczna10:563 min.
 
Chmielna10:574 min.
 
Żabi Kruk10:585 min.
 
Okopowa11:007 min.
 
Brama Wyżynna11:029 min.
 
Dworzec Główny11:0411 min.
 
Brama Oliwska11:0613 min.
 
Chodowieckiego11:0714 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:0815 min.
 
Traugutta11:0916 min.
 
Opera Bałtycka11:1118 min.
 
Wyspiańskiego11:1421 min.
 
Reja11:1522 min.
 
Mickiewicza11:1724 min.
 
Kościuszki11:1926 min.
 
Kolonia Uroda11:2027 min.
 
Grudziądzka11:2128 min.
 
al. Hallera11:2330 min.
 
Uczniowska11:2431 min.
 
Gdańska11:2532 min.
 
Sternicza11:2633 min.
 
Brzeźno11:2835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy