Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil18:03
Zimna18:04
Lessowa18:05
Kaczeńce18:06
Sucharskiego18:08
Lenartowicza18:09
Przeróbka18:10
Głęboka
 
18:13
0 min.
 
Brama Żuławska18:152 min.
 
Akademia Muzyczna18:163 min.
 
Chmielna18:174 min.
 
Żabi Kruk18:185 min.
 
Okopowa18:207 min.
 
Brama Wyżynna18:229 min.
 
Dworzec Główny18:2411 min.
 
Brama Oliwska18:2613 min.
 
Chodowieckiego18:2714 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:2815 min.
 
Traugutta18:3017 min.
 
Opera Bałtycka18:3219 min.
 
Wyspiańskiego18:3522 min.
 
Reja18:3623 min.
 
Mickiewicza18:3825 min.
 
Kościuszki18:4027 min.
 
Kolonia Uroda18:4128 min.
 
Grudziądzka18:4229 min.
 
al. Hallera18:4431 min.
 
Uczniowska18:4532 min.
 
Gdańska18:4633 min.
 
Sternicza18:4734 min.
 
Brzeźno18:4936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy