Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil16:57
Zimna16:58
Lessowa16:59
Kaczeńce17:00
Sucharskiego17:02
Lenartowicza17:03
Przeróbka17:04
Głęboka
 
17:07
0 min.
 
Brama Żuławska17:092 min.
 
Akademia Muzyczna17:103 min.
 
Chmielna17:114 min.
 
Żabi Kruk17:125 min.
 
Okopowa17:147 min.
 
Brama Wyżynna17:169 min.
 
Dworzec Główny17:1811 min.
 
Brama Oliwska17:2013 min.
 
Chodowieckiego17:2114 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:2215 min.
 
Traugutta17:2417 min.
 
Opera Bałtycka17:2619 min.
 
Wyspiańskiego17:2922 min.
 
Reja17:3023 min.
 
Mickiewicza17:3225 min.
 
Kościuszki17:3427 min.
 
Kolonia Uroda17:3528 min.
 
Grudziądzka17:3629 min.
 
al. Hallera17:3831 min.
 
Uczniowska17:3932 min.
 
Gdańska17:4033 min.
 
Sternicza17:4134 min.
 
Brzeźno17:4336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy