Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil05:37
Zimna05:38
Lessowa05:39
Kaczeńce05:40
Sucharskiego05:42
Lenartowicza05:43
Przeróbka05:44
Głęboka
 
05:47
0 min.
 
Brama Żuławska05:492 min.
 
Akademia Muzyczna05:503 min.
 
Chmielna05:514 min.
 
Żabi Kruk05:525 min.
 
Okopowa05:547 min.
 
Brama Wyżynna05:569 min.
 
Dworzec Główny05:5811 min.
 
Brama Oliwska06:0013 min.
 
Chodowieckiego06:0114 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:0215 min.
 
Traugutta06:0417 min.
 
Opera Bałtycka06:0619 min.
 
Wyspiańskiego06:0922 min.
 
Reja06:1023 min.
 
Mickiewicza06:1225 min.
 
Kościuszki06:1427 min.
 
Kolonia Uroda06:1528 min.
 
Grudziądzka06:1629 min.
 
al. Hallera06:1831 min.
 
Uczniowska06:1932 min.
 
Gdańska06:2033 min.
 
Sternicza06:2134 min.
 
Brzeźno06:2336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy