Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil14:37
Zimna14:38
Lessowa14:39
Kaczeńce14:40
Sucharskiego14:42
Lenartowicza14:43
Przeróbka14:44
Głęboka
 
14:47
0 min.
 
Brama Żuławska14:492 min.
 
Akademia Muzyczna14:503 min.
 
Chmielna14:514 min.
 
Żabi Kruk14:525 min.
 
Okopowa14:547 min.
 
Brama Wyżynna14:569 min.
 
Dworzec Główny14:5811 min.
 
Brama Oliwska15:0013 min.
 
Chodowieckiego15:0114 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:0215 min.
 
Traugutta15:0417 min.
 
Opera Bałtycka15:0619 min.
 
Wyspiańskiego15:0922 min.
 
Reja15:1023 min.
 
Mickiewicza15:1225 min.
 
Kościuszki15:1427 min.
 
Kolonia Uroda15:1528 min.
 
Grudziądzka15:1629 min.
 
al. Hallera15:1831 min.
 
Uczniowska15:1932 min.
 
Gdańska15:2033 min.
 
Sternicza15:2134 min.
 
Brzeźno15:2336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy