Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil12:20
Zimna12:21
Lessowa12:22
Kaczeńce12:23
Sucharskiego12:25
Lenartowicza12:26
Przeróbka12:27
Głęboka
 
12:30
0 min.
 
Brama Żuławska12:322 min.
 
Akademia Muzyczna12:333 min.
 
Chmielna12:344 min.
 
Żabi Kruk12:355 min.
 
Okopowa12:377 min.
 
Brama Wyżynna12:399 min.
 
Dworzec Główny12:4111 min.
 
Brama Oliwska12:4313 min.
 
Chodowieckiego12:4414 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4515 min.
 
Traugutta12:4717 min.
 
Opera Bałtycka12:4919 min.
 
Wyspiańskiego12:5222 min.
 
Reja12:5323 min.
 
Mickiewicza12:5525 min.
 
Kościuszki12:5727 min.
 
Kolonia Uroda12:5828 min.
 
Grudziądzka12:5929 min.
 
al. Hallera13:0131 min.
 
Uczniowska13:0232 min.
 
Gdańska13:0333 min.
 
Sternicza13:0434 min.
 
Brzeźno13:0636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy